Geri

Ceza Hukuku Yüksek Lisans Programı

hayalindeki-bolum

Bölüm Hakkında

Akademik Derece

Ceza Hukuku (Yüksek Lisans)

Eğitim Süresi

İngilizce Hazırlık (1 Yıl) + 1 yıl (2 Yarıyıl)

Eğitim Dili

İngilizce

Ücretler

Detaylı bilgi için tıklayınız.

siyasal bilimler1
Hukuk Fakültesinin amacı, anayasada yer alan yasaların ve iş etiği çizgisinden ayrılmayacak, bireyler ve toplum arasındaki düzeni sağlayabilecek, hukuk sektörü içerisinde katkı ve fayda sağlayabilecek nitelikli insanları sektöre kazandırmaktır.
siyasal bilimler2

Kaliteli Eğitim

Sektör deneyimini öne çıkaran, hukuk-siyaset işbirliği fırsatlarını öğrencilerine sunan yetkin akademik kadrosu ve son teknoloji laboratuvarları ile kaliteli bir eğitim alma fırsatını yakala!

Google, TAV, Halkbank, Tecnoperia ve Avrupa’daki bir çok farklı ve yazılım sektörüyle ilgili endüstri ortaklarıyla mükemmel işbirliği bağlantılarımızı sürdürüyoruz. Bu imkanları siz öğrencilerimiz için geliştiriyoruz.

 

Hukuk, bireylerin diğer bireyler ve toplumlar arasında olan ilişkileri ayarlayan ve düzenleyen kuralların toplanmış halidir.

 

siyasal bilimler3

Kariyer İmkanları

Hukuk fakültesi mezunu kişiler devlet içerisinde bulunan birçok yerde görev alabilmektedirler, tercih etmeleri durumunda kendi avukatlık bürolarını açıp avukatlık veya danışmanlık hizmeti de sunabilirler.
siyasal bilimler4

Bölüm Kazanımları

Mezuniyetleri sonrasında aldıkları ek sertifika eğitimlerinin de yardımıyla; Uzlaşmak uzmanı, Hasta hakları ve tıp hukuku uzmanı, liderlik ve yönetim gibi uzmanlıkları yapabilirler.

Sertifika Programları

Fakülte'den Kareler