Geri

Endüstri Mühendisliği Yüksek Lisans Programı

hayalindeki-bolum

Bölüm Hakkında

Akademik Derece

Endüstri Mühendisi (Yüksek Lisans)

Eğitim Süresi

Hazırlık (1 Yıl) + 1 YIL (2 yarıyıl)

Eğitim Dili

İngilizce

Ücretler

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Endüstri Yönetimi Mühendisliği 2
Endüstri Mühendisliği, bilgisayarlara, makinelere ve karmaşık dijital mantık cihazlarına dayalı sistemlerin tasarımını ve geliştirilmesini içerir. Bu sistemler hesaplama, iletişim, eğlence, bilgi işleme, yapay zeka ve kontrol gibi çok çeşitli görevlerde kullanım alanı bulmaktadır.
Endüstri Yönetimi Mühendisliği 4

Kaliteli Eğitim

Sektör deneyimini öne çıkaran, sanayi-akademi işbirliği fırsatlarını öğrencilerine sunan yetkin akademik kadrosu ve son teknoloji laboratuvarları ile kaliteli bir mühendislik eğitimi alma fırsatını yakala!

Google, TAV, Halkbank, Tecnoperia ve Avrupa’daki bir çok farklı ve yazılım sektörüyle ilgili endüstri ortaklarıyla mükemmel işbirliği bağlantılarımızı sürdürüyoruz. Bu imkanları siz öğrencilerimiz için geliştiriyoruz.

Endüstri Mühendislerinin,  insan, malzeme ve makineden oluşan bütünleşik sistemlerin kuruluş ve devamlılığının yönetimi ile ilgilenen aranan uzmanlar olduklarını bilmek gerekir.

Endüstri Yönetimi Mühendisliği 1

Kariyer İmkanları

Endüstri Mühendisliği öğrencilerimiz IBU InnoX İnovasyon ve Teknoloji Merkezi’nde kendi şirketlerini kurabilir, start-up desteği alabilir ve bu tecrübeyi mezun olmadan edinebilirler.
Endüstri Yönetimi Mühendisliği 3

Bölüm Kazanımları

Mezuniyetleri sonrasında aldıkları ek sertifika eğitimlerinin de yardımıyla; Endüstri Mühendisi, Yapay Zeka Mühendisi, Bilgi yönetim sistemleri uzmanı, veri tabanı yöneticiliği gibi uzmanlıkları yapabilirler.

Sertifika Programları

Fakülte'den Kareler